"VENI, VIDI, EMIT."

(PRIŠEL, VIDEL, KUPIL.)

Prodaja

Ljubljana mesto, Bežigrad, Črnuče

Hiša | Dvojček | 210 m2 | 2022
360.000 €

Strokovnjaki s strastjo do nepremičnin in občutkom za ljudi in njihov dom.

SPOZNAJTE NAS

Rok Hudnik

T: +386(0)590 12 679

M: +386(0)70 700 302

@: rok@roni-nepremicnine.si

Nina Hudnik

T: +386(0)590 12 679

M: +386(0)31 722 293

@: nina@roni-nepremicnine.si

Petra Mali - Tajništvo

T: +386(0)590 12 679

M: +386(0)70 720 834

@: tajnistvo@roni-nepremicnine.si

Matija Tomšič

T: +386(0)590 12 679

M: +386(0)70 170 889

@: matija@roni-nepremicnine.si

Rok Jelenovič

T: +386(0)590 12 679

M: +386 (0)51 222 875

@: rokjelenovic@roni-nepremicnine.si

Nik Medveš

T: +386(0)590 12 679

M: +386 (0)70 430 037

@: nik@roni-nepremicnine.si

Marjeta Writzl

T: +386(0)590 12 679

M: +386 (0)40 542 002

@: marjeta@roni-nepremicnine.si

Katja Tomšič

T: + 386 (0)590 12 679

M: +386 (0)70 160 886

@: katja@roni-nepremicnine.si

Zoja Brejc

T: +386(0)590 12 679

M: +386 (0)70 726 889

@: zoja@roni-nepremicnine.si

Alenka Petrič

T: +386(0)590 12 679

M: +386 (0)40 652 220

@: alenkapetric@roni-nepremicnine.si

Milan Popovac

T: +386(0)590 12 679

M: +386 (0)51 302 751

@: milan@roni-nepremicnine.si

Janja Tovornik

T: +386(0)590 12 679

M: + 386 (0)70 640 665

@: janja@roni-nepremicnine.si

Danijela Šmid

T: +386(0)590 12 679

M: +386 (0)71 396 343

@: danijela@roni-nepremicnine.si

Gašper Zupan

T: +386(0)590 12 679

M: +386 (0)40 414 691

@: gasper@roni-nepremicnine.si

Kaja Zupančič

T: +386(0)590 12 679

M: +386 (0)41 388 528

@: kaja@roni-nepremicnine.si

Maja Trošt

T: +386(0)590 12 679

M: +386 (0)41 570 787

@: majatrost@roni-nepremicnine.si

Katja Hrovat

T: +386(0)590 12 679

M: +386 41 789 697

@: katjahrovat@roni-nepremicnine.si

Katja Kurent

T: +386(0)590 12 679

M: +386 (0)31 420 020

@: katjakurent@roni-nepremicnine.si

Anže Gospeti

T: +386(0)590 12 679

M: +386 (0)41 520 703

@: anze@roni-nepremicnine.si

Varnost in zaupanje sta naši naložbi za prihodnost.

PRISTOP IN STORITVE

Zavedamo se, da pri posredovanju v prometu z nepremičninami ne gre zgolj za enkratne interakcije s strankami, temveč za stalen in kontinuiran odnos. Medtem ko ostajamo zvesti našim osnovnim prepričanjem in vrednotam, smo v odnosu do strank fleksibilni in prilagodljivi ter nenehno preučujemo potrebe po spremembah. Verjamemo, da je naš uspeh odvisen od pridobivanja spoštovanja in zaupanja naših strank, zato skrbno načrtujemo vsak korak. Popolna zanesljivost, preglednost vseh poslov in poštenost so značilnosti vsakega člana naše ekipe in vodstva. Ker si prizadevamo biti najboljši, so odličnost naših storitev in poslovnih praks naša zaveza.

NOVICE & BLOG

PARTNERJI & MNENJA